ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان امضای تفاهم نامه همکاری میان ستاد توسعه فناوری های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته و مجموعه اسنپ باکس

امضای تفاهم نامه همکاری میان ستاد توسعه فناوری های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته و مجموعه اسنپ باکس

با هدف حمایت و تقویت زیست بوم حمل و نقل هوشمند تفاهم نامه همکاری میان ستاد توسعه فناوری های حوزه فضایی، حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مجموعه اسنپ باکس منعقد شد

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان آیین رونمایی از کاربست‌های 5G در ایران با امضای 5 تفاهم‌نامه همکاری برگزار شد

آیین رونمایی از کاربست‌های 5G در ایران با امضای 5 تفاهم‌نامه همکاری برگزار شد

تفاهم‌نامه اول میان ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌ونقل هوشمند معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت خدمات ارتباط ایرانسل، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان منطقه آزاد کیش برای ایجاد پایلوت حمل‌ونقل هوشمندشهری مبتنی بر شبکه‌های نسل جدید مخابراتی امضا شد.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان  بازدید دکترمنطقی از مرکز طراحی و ساخت دستگاه شبیه‌ساز رانندگی

بازدید دکترمنطقی از مرکز طراحی و ساخت دستگاه شبیه‌ساز رانندگی

دبیر ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌ونقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در بازدید از مرکز طراحی و ساخت دستگاه شبیه‌ساز رانندگی در دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه خواجه نصیر، گفت: یکی از مزایای طراحی این دستگاه در کشور، ارتقای کیفیت رانندگی و کاهش تصادفات است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان پرتاب فضاپیمای اینسایت (InSight) با موشک اطلس-۵

پرتاب فضاپیمای اینسایت (InSight) با موشک اطلس-۵

کاوشگر اینسایت (InSight) ساخت متخصصان ناسا با استفاده از موشک اطلس ۵ به فضا پرتاب شد. این کاوشگر از سکوی وندربرگ متعلق به نیروی هوایی آمریکا در کالیفرنیا به فضا پرتاب شده است.

//isti.ir/Xb1c